ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 10695097
*
nr 1069 5097
Röllakan
GK; 138x202
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:20:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/11 21:23:37
1
250 kr
12/11 10:31:32
2
150 kr
12/11 10:31:32
1
200 kr (Budbetjänt)
14/11 17:29:29
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor rölakan rölakanmatta rölakansmatta röllakan röllakanmatta röllakansmatta
-
8351 Matta
Kelim Afghan, 259x359 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:01
-
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:58
-
8004 Matta
Kina, silkeinslag, 139x198 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:14
-
6144 Matta
Nain, 6la, silkeinslag, 210x316 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:43
-
7377 Matta
Orientalisk gallerimodell, 80x310 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:39
-
8003 Matta
orientalisk, 119x216 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:07
*
Röllakan
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5097
Röllakan
GK; 138x202
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/11 21:23:37 | 1 | 250 kr |
12/11 10:31:32 | 2 | 150 kr |
12/11 10:31:32 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
14/11 17:29:29 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor rölakan rölakanmatta rölakansmatta röllakan röllakanmatta röllakansmatta
-
8351 Matta
Kelim Afghan, 259x359 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:01 -
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:58 -
8004 Matta
Kina, silkeinslag, 139x198 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:14
-
6144 Matta
Nain, 6la, silkeinslag, 210x316 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:43 -
7377 Matta
Orientalisk gallerimodell, 80x310 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:39 -
8003 Matta
orientalisk, 119x216 cm
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:07